CBS Sports App - Scores, News, Stats & Watch Live

Spor Uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut Cihaza göre değişir
  • Version Cihaza göre değişir
  • Dil Türkçe
  • Firma CBS Interactive
Bir çok spor dalı hakkında bilgi almak isterseniz CBS Sports App mobil uygulamasına ücretsiz sahip olabilirsiniz.

Android cep telefonunuza ücret ödemeden indirerek kullanabileceğiniz CBS Sports App mobil uygulaması içerisinde bir çok spor dalları ile ilgili bilgi akışına ulaşabilirsiniz. Geniş bir alana hitap eden CBS Sports App spor uygulaması ile sizde een sevdiğiniz spor alanlarını gözden kaçırmadan takip edebilirsiniz. 

Spor haberleri, puan durumları, istatistikler, özel videolar ve daha bir çok içeriğe ev sahipliği yapan CBS Sports ile sizde spor gündemini avuçlarınızda tutabilirsiniz. En sevdiğiniz takımlara kişiselleştirilmiş en büyük skorlar, istatistikler, haberler, tweetler ve tüm büyük sporlar için özel bildirimler ile haberdar olabilirsiniz. Gerçekleşen spor olaylarından ilk olarak siz haberdar olun. 

Tüm büyük sporlar için skor tabloları ve gerçek zamanlı istatistikler uygulama ile her an sizlere sunulmaktadır. Ayrıca bir tüm spor skor tahtası size dünyadaki tüm eylemleri tek bir yerde gösterir, tek ekranda 8 oyun izleme keyfini yaşayabilirsiniz. Spor dünyasında gerçekleşen olaylar hakkında anında bilgi sahibi olmak isterseniz uygulamanızın bildirim özelliğinden faydalanabilirsiniz. Sizde spor tutkunuzu daha da geliştirmek için CBS Sports mobil uygulamasına sahip olabilirsiniz. 

CBS Sports App - Scores, News, Stats & Watch Live indir
DİĞER SÜRÜMLER